KOLEJNY SPORTOWY SUKCES CHŁOPCÓW Z JEZIORAN, TYM RAZEM ROCZNIKA 2004

W niedziele 13 grudnia 2015r. w hali OSiR został rozegrany kolejny Turniej Halowej Piłki Nożnej Jeziorany CUP 2015 tym razem rocznika 2004. Do rywalizacji przystąpiło dziesięć zespołów, które tradycyjnie  został podzielone na dwie grupy. W grupie A  rywalizowały:  SP Olsztynek,  AP Stomil Olsztyn II, BMKS Korki Biskupiec, Polonia Lidzbark Warmiński oraz MKS Jeziorany. Do grupy B należały  drużyny:  AP Stomil Olsztyn , Nidzica 2, Mrągowia Mrągowo, MKS Jeziorany II, GKS Wikielc.  W grupie A najlepiej poradziły sobie zespoły z Biskupca i Jezioran. Obie drużyny nie przegrały żadnego ze spotkań,  a o pierwszym miejscu zadecydował stosunek bramek, w którym Korki okazały się lepsze o jedną bramkę. Na trzecim miejscu w grupie uplasował się  Olsztynek z dwoma porażkami. Czwarte miejsce, które dawało awans do ćwierć finałów znowu zadecydował  stosunek  bramek  gdzie  AP Stomil Olsztyn II  okazał się lepszy od Polonii Lidzbark Warmiński. Tym samym ekipa z Lidzbarka musiała zadowolić się grą o IX miejsce w całym turnieju.  Rywalizacja  w grupie B była równie emocjonująca głownie za sprawą drugiej drużyny MKS Jeziorany. Zremisował on trzy mecze  i tym samym zajął  czwarte miejsce. Głównym bohaterem wszystkich spotkań był bramkarz Bartek Opczyński, który bronił strzał za strzałem. W tej grupie zwycięsko z rywalizacji  wyszła ekipa z Mrągowa, na drugim miejscu uplasował się  GKS Wikielec,  trzecie miejsce zajęła UKS Dwójka Nidzica, natomiast piąte miejsce zdobył AP Stomil Olsztyn.  Mecze pucharowe wywołały wśród publiczności jeszcze większe emocje,  ponieważ aż w czterech pojedynkach o zwycięstwie decydowały rzuty karne, a o wygranych w meczach tylko jedna bramka. Najlepiej w całym turnieju poradził sobie miejscowy MKS Jeziorany, który w Finale pokonał SP Olsztynek 2 : 0. Zwycięski zespół wystąpił w składzie:  Seweryn Żurawski
( bramkarz)Dominik Żytkiewicz, Miłosz Kowalski, Seweryn Strzelec, Kacper Tuceiwcz, Marcin Rudnicki, Dominik Matusewicz, Szymon Świątkowski, Kornel Kaśkiewicz, Wojciech Opczyński. Drugi Zespól z Jezioran reprezentowali: Bartek Opczyński ( Bramkarz) Maciej Klimowski, Artur Szczygło, Kuba Sękowski, Mateusz Maliszewski, Michał Poreda, Adrian Ruszkowski, Mikołaj Moczydłowski, Dawid Żytkiewicz, Adam Ogonowski. Trenerem obu  zespołów jest Zbigniew Czabrycki.

Wyniki po fazie grupowej  i  klasyfikacja Końcowa:

Korki Biskupiec – MKS Jeziorany II  2 : 0

Mrągowia Mrągowo – AP Stomil Olsztyn II 0 : 0 karne 3 : 2

MKS Jeziorany - UKS Dwójka Nidzica 2 : 0

GKS Wikielec – SP Olsztynek   1 : 1  karne  3 : 4

Mecz o IX miejsce

Polonia Lidzbark Warmiński - AP Stomil Olsztyn  0 : 0 karne 2 : 3

Przegrani z ćwierć finałów mecze na krzyż

MKS Jeziorany II  - GKS Wikielec 0 : 3

AP Stomil Olsztyn II - UKS Dwójka Nidzica 0 : 0 karne 3 : 4

Pół Finał

Korki Biskupiec - SP Olsztynek   0 : 1

Mrągowia Mrągowo - MKS Jeziorany 0 : 2

Mecz  o miejsce VII

MKS Jeziorany II  - AP Stomil Olsztyn II 2 : 1

Mecz  o miejsce V

GKS Wikielec- UKS Dwójka Nidzica 1 : 1 karne 2 : 0

Mecz o III Miejsce

Korki Biskupiec – Mrągowia Mrągowo 0 : 1

Finał

MKS Jeziorany- SP Olsztynek   2 : 0

Klasyfikacja Końcowa

  1. MKS Jeziorany
  2. SP Olsztynek
  3. Mrągowia Mrągowo
  4. BMKS Korki Biskupiec
  5. GKS Wikielec
  6. UKS Dwójka Nidzica
  7. MKS Jeziorany II 
  8. AP Stomil Olsztyn II
  9. AP Stomil Olsztyn 
  10. Polonia Lidzbark Warmiński

 

Wyróżnienia indywidualne

MVP -  Sobociński Maddox GKS Wikielec

Król Strzelców - Karol Mateusz   BMKS Korki Biskupiec

Najlepszy Bramkarz  -Bartek Opczyński  MKS Jeziorany II

 

Składamy serdeczne podziękowania  rodzicom zawodników MKS Jeziorany za pomoc  w przygotowaniu  poczęstunku dla wszystkich uczestników zawodów oraz sponsorom : Burmistrzowi Jezioran i firmie Degast BIS Sp. z.o.o.  za ufundowanie nagród,  wszystkim  drużynom  za udział  w Turnieju  Halowej Piłki Nożnej Jeziorany CUP 2015 rocznika 2004.  
Powrót do listy